1337_gaming_mat_package
KIIRE JA MUGAV SAATMINE ITELLA SMARTPOSTIGA
 
itella_smallTellitud tooted paneme teele kiirelt ja mugavalt Itella Smartpostiga ja saadame Sinule lähimasse pakiautomaati. Keskmine tellimus mahub enamikel juhtudel S paki mõõtmetesse ja maksab 2,99€. Täpne transpordi hind sõltub tellitud toodete arvust ja suurusest.

1337 Gaming Mat

Saada e-mailile
Toote kirjeldus

Sharkooni 1337 Gaming Mat on uue generatsiooniline hiirematt, millele viimast lihvi andes mõeldi just professionaalsetele mänguritele.

See hiirematt on professionaalsete mängurite nõudluste tulemus. 1337 Gaming Mat-i pindmine osa on vastupidavast ning tugevast kummimaterjalist, mis garanteerib minimaalse vastupanu hiire liigutamisel. See kõik tagab hiire kiire, vaikse ning mis kõige tähtsam – täpse tegutsemise. See lihtsalt on üheks asendamatuks osaks iga õige mänguri igapäevaelus! Mati alumine pool on valmistatud naturaalsest kummist ning liimainest, mis tagab hiiremati igasuguse tahtmatu liikumise.

Selle pehme ning ülimalt painduv materjal teeb hiiremati transportimise rohkem kui lihtsaks – rulli või voldi see kokku ning pane see taskusse või just sinna, kuhu ise soovid. 1337 Gaming Mat on loodud kõigele vastu pidama. Olgu selleks siis kasvõi kõige pöörasemad ning äkilisemad liigutused, mida vaenlase tule all olles sul teha tuleb.

Hiiremati mõõdud on 355 x 255 mm. Selle suurus pakub sulle mängides veelgi suuremat manööverdamisvabadust ning mati kõrgus (VAID 1,4 mm) tagab su randmele ülima mugavuse.

1337 Gaming Mat on saadaval ka XL versioonis.

Laos

14

Toote spetsifikatsioonid

Sharkooni 1337 Gaming Mat on uue generatsiooniline hiirematt, millele viimast lihvi andes mõeldi just professionaalsetele mänguritele.

Üldine:
Pinnas: Tekstiil
Libisemisvastane pinnas:
Kaal: 90 g
Mõõdud (P x L x K): 355 x 255 x 1.4 mm
Pakendi sisu:
1337 Gaming Mat
EAN kood:
4044951006175

Arvamused

Arvamusi sellel tootel veel ei ole, kas sa tahaksid jätta enda oma?

Ole esimene kes jätab arvamuse tootele “1337 Gaming Mat”

*