FireGilder_Mouse_Mat_package
KIIRE JA MUGAV SAATMINE ITELLA SMARTPOSTIGA
 
itella_smallTellitud tooted paneme teele kiirelt ja mugavalt Itella Smartpostiga ja saadame Sinule lähimasse pakiautomaati. Keskmine tellimus mahub enamikel juhtudel S paki mõõtmetesse ja maksab 2,99€. Täpne transpordi hind sõltub tellitud toodete arvust ja suurusest.

FireGlider mängualus

Saada e-mailile
Toote kirjeldus

Sharkooni FireGlider-i Mängualus on uue generatsiooniline hiirematt, mille valmistamisel on mõeldud just professionaalsetele mänguritele.

See hiirematt on professionaalsete mängurite nõudluste tulemus. FireGlider-i Mängumati pindmine osa on valmistatud vastupidavast ning tugevast kummimaterjalist, mis garanteerib minimaalse vastupanu hiire liigutamisel. See kõik tagab hiire kiire, vaikse ning mis kõige tähtsam – täpse tegutsemise. See lihtsalt on üheks asendamatuks osaks iga õige mänguri igapäevaelus!

Mängumati alumine pool on valmistatud naturaalsest kummist ning liimainest, mis tagab aluse igasuguse tahtmatu liikumise. Selle pehme ning ülimalt painduv materjal teeb mängualuse transportimise rohkem kui lihtsaks – rulli või voldi see kokku ning pane see taskusse või just sinna, kuhu ise soovid. FireGlider-i Mängumatt on loodud lihtsalt kõigele vastu pidama. Olgu selleks siis kasvõi kõige pöörasemad ning äkilisemad liigutused, mida vaenlase tule all olles sul teha tuleb.

Mängualuse mõõdud on 355 x 255 mm. Selle suurus pakub sulle mängides veelgi suuremat manööverdamisvabadust. Kõrgus on 2,5 mm.

Laost otsas

19

Toote spetsifikatsioonid

Sharkooni FireGlider-i Mängualus on uue generatsiooniline hiirematt, mille valmistamisel on mõeldud just professionaalsetele mänguritele.

Üldine:
Pinnas: Tekstiil
Libisemisvastane pinnas:
Vastupidavad õmblused:
Kaal: 140 g
Mõõdud (P x L x K): 355 x 255 x 2.5 mm
Pakendi sisu:
FireGlider mängualus
EAN kood:
4044951012725

Arvamused

Arvamusi sellel tootel veel ei ole, kas sa tahaksid jätta enda oma?

Ole esimene kes jätab arvamuse tootele “FireGlider mängualus”

*