FireGround_01
KIIRE JA MUGAV SAATMINE ITELLA SMARTPOSTIGA
 
itella_smallTellitud tooted paneme teele kiirelt ja mugavalt Itella Smartpostiga ja saadame Sinule lähimasse pakiautomaati. Keskmine tellimus mahub enamikel juhtudel S paki mõõtmetesse ja maksab 2,99€. Täpne transpordi hind sõltub tellitud toodete arvust ja suurusest.

FireGround

Saada e-mailile
Toote kirjeldus

Ülesanne: keeruline.

Olukord: ebaselge.

Vastane: loendamatu arv!

 

Sa ei lähe lahingusse üksinda. Üksi sellisele missioonile vastu minna oleks ilmselgelt surmav viga!

Olgu sul käsil kas siis strateegia- või tulistamismäng, on sinu meeskond just see, kellest sõltub missiooni edu või ebaedu. Õnneks FireGround-i Mängualus on sinu poolel ning annab oma panuse sinu suurejoonelistesse võitudesse. Tänu oma libisematule materjalile fikseerib FireGround kindlalt sinu klaviatuuri ning hoiab seda vankumatult paigal, täites samal ajal sinu igat käsku. Mängualusel on eraldi osa ka sinu hiirele, mis tagab selle parima libisemise ning võimaliku täpsuse.

FireGround-i Mängualuse alumine osa on valmistatud naturaalsest kummist, mis tagab aluse kindla püsimise mistahes pinnasel ning mis kohaneb ka kõige pisemate ebatasasustega. Vaatamata oma muljetavaldavale suurusele ( 855 mm x 345 mm ), kuid ülimale paindlikkusele, võtab FireGround minimaalselt ruumi.

Mängualuse valmistamisel kasutatud eriline õmblusmeetod ennetab mati pinnase kulumise, kindlustades sulle FireGround Mängualuse näol ühe truu ning pikaajalise kaaslase, mis saadab sind igas sinu ettevõtmises.

Laos

30

Toote spetsifikatsioonid

Olgu sul käsil kas siis strateegia- või tulistamismäng, on sinu meeskond just see, kellest sõltub missiooni edu või ebaedu.

Üldine:
Pinnas: Tekstiil
Libisemisvastane pinnas:
Vastupidavad õmblused:
Libisemisvastased kummist muhud:
Kaal: 433 g
Mõõdud (P x L x K): 855 x 345 x 2.5 mm
Pakendi sisu:
FireGround
EAN kood:
4044951013265

Arvamused

Arvamusi sellel tootel veel ei ole, kas sa tahaksid jätta enda oma?

Ole esimene kes jätab arvamuse tootele “FireGround”

*