Sale
SHARK_ZONE_MB10_01
KIIRE JA MUGAV SAATMINE ITELLA SMARTPOSTIGA
 
itella_smallTellitud tooted paneme teele kiirelt ja mugavalt Itella Smartpostiga ja saadame Sinule lähimasse pakiautomaati. Keskmine tellimus mahub enamikel juhtudel S paki mõõtmetesse ja maksab 2,99€. Täpne transpordi hind sõltub tellitud toodete arvust ja suurusest.

SHARK ZONE MB10

Saada e-mailile
Toote kirjeldus

Shark Zone on Sharkooni uus toodete seeria – spetsiaalselt just mänguritele!

Shark Zone-i iseloomustab Sharkooni teada ning tuntud kõrgkvaliteet ning atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe. Shark Zone-i must ja kollane disain parendab veelgi sinu meisterlikke mänguoskusi ning on tõeliseks visuaalseks hoiatuseks kõigile sinu rivaalidele. Kasutada võid seda vaid omal vastutusel!

Shark Zone MB10 Gaming Bungee Hub kuulub ka kõige nõudlikuma mänguri lisavarustuse hulka ning on asendamatu täiendus ka igat tüüpi mängukomplektides. Selle paindlik tugihoob juhatab kindlalt hiire juhet, mis võimaldab omakorda sinul vaid mängule keskenduda ning sa ei pea muretsema juhtme soovimatu liikumise ning nihkumise pärast. Tugihoova raskus ning selle isekleepuv ning mittelibisev padi, tagab seadme kindla haakumise pinnaga, kuhu see asetatakse. Tugihooba on imelihtne ühendada teiste USB-seadmetega sellesse integreeritud nelja USB augu kaudu. Tüüpiline Shark Zone – kollaselt valgustatud MB10 on lihtsalt loodud pilke püüdma!

Sharkoon Shark Zone – teistele hoiatus, sinule seiklus!

Laos

29 14

Toote spetsifikatsioonid

Shark Zone on Sharkooni uus toodete seeria – spetsiaalselt just mänguritele!

Üldine:
Isekleepuv alus:
Sisemised raskused paremaks püsivuseks:
USB: 4x USB 2.0
Paindlik käetugi:
Valgustus: Kollane
Maks. USB võimsus: 1 A
USB datakaabli pikkus: 150 cm
USB toitekaabli pikkus 150 cm
Kaal: 154 g
Mõõdud (P x L x K): 115 x 100 x 99 mm
Pakendi sisu:
SHARK ZONE MB10 alus
USB toite- ja datakaabel
Kasutusjuhend
EAN kood:
404495101615