Sale
SHARK_ZONE_P40_pk
KIIRE JA MUGAV SAATMINE ITELLA SMARTPOSTIGA
 
itella_smallTellitud tooted paneme teele kiirelt ja mugavalt Itella Smartpostiga ja saadame Sinule lähimasse pakiautomaati. Keskmine tellimus mahub enamikel juhtudel S paki mõõtmetesse ja maksab 2,99€. Täpne transpordi hind sõltub tellitud toodete arvust ja suurusest.

Shark Zone P40

Saada e-mailile
Toote kirjeldus

Shark Zone: Sharkooni uus toodete seeria – spetsiaalselt just mänguritele!

Shark Zone-i iseloomustab Sharkooni teada ning tuntud kõrgkvaliteet ning atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe. Shark Zone-i must ja kollane disain parendab veelgi sinu meisterlikke mänguoskusi ning on tõeliseks visuaalseks hoiatuseks kõigile sinu rivaalidele. Kasutada võid seda vaid omal vastutusel!

Shark Zone P40 hiirematt vastab igati ka kõige professionaalsema mänguri nõuetele. Mati ekstreemselt vastupidav pealispind tagab hiire minimaalse liigutamisvajaduse ning tagab oma parimate libisemisomadustega hiire maksimaalse täpsuse (olenemata hiire tüübist). Hiiremati kummist põhi on justkui liim, mis hoiab matti kindlalt paigal, hoides nii ära igasugust hiiremati soovimatut liikumist ja nihkumist. P40 täiendavaks eeliseks on ka selle ülimalt paindlik materjal, mis võimaldab mati transportimiseks lihtsalt kokku rullida või voltida.

Mõõtmetega 355 x 255 x 2,5 mm pakub see hiiremat sulle rohkelt ruumi hiire ideaalseks kasutamiseks. Mati tootmisel kasutatud eriline õmblusmeetod tagab hiiremati pealispinna minimaalse kulumise ning selle võrratu pikaajalisuse. Tänu stiilsele Shark Zone-i disainile näeb P40  ülimalt vinge välja!

Sharkoon Shark Zone – teistele hoiatus, sinule seiklus!

Laos

19 10

Toote spetsifikatsioonid

Shark Zone: Sharkooni uus toodete seeria – spetsiaalselt just mänguritele!

Üldine:
Pinnas: Tekstiil
Libisemisvastane pinnas:
Vastupidavad õmblused:
Kaal: 140 g
Mõõdud (P x L x K): 355 x 255 x 2.5 mm
Pakendi sisu:
SHARK ZONE P40
EAN kood:
4044951015917

Arvamused

Arvamusi sellel tootel veel ei ole, kas sa tahaksid jätta enda oma?

Ole esimene kes jätab arvamuse tootele “Shark Zone P40”

*