k30

SHOWING THE SINGLE RESULT

 • SHARK ZONE K30

  4044951016907
  Shark Zone: Uus seeria Sharkoonilt - spetsiaalselt just män
  Toote kirjeldus

  Shark Zone: Uus seeria Sharkoonilt – spetsiaalselt just mänguritele!

  Shark Zone-i iseloomustab Sharkooni teada ning tuntud kõrgkvaliteet ning atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe. Shark Zone-i must ja kollane disain rõhutab sinu meisterlikke mänguoskusi ning saadab hoiatusi sinu mängurivaalidele. Kasuta seda vaid omal vastutusel!

   

  LED valgustusega kaasaegne klaviatuur

  Shark Zone K30 on moodne klaviatuur, milles peitub rohkelt kasulikke funktsioone. K30 avaldab muljet oma rabava Shark Zone-i disainiga ning parendab oluliselt igat võimalikku mängusüsteemi. Klaviatuuri  valge LED valgustuse kohandamiseks ei ole vaja installida ühtegi tarkvara.

   

  Sisaldab mängutarkvara

  Klaviatuur programmeeritakse kaasasoleva tarkvara kaudu. Eriti praktiline K30-ne puhul on, et aktiveerida saab korraga viite profiili ning need rakenduvad koheselt, kui soovitud mäng algab. Programmeeritavad on ka näiteks nii hiire-, kui ka individuaalselt seadistatavad klahvide funktsioonid. Kõik tehtud muudatused salvestuvad.

   

  Mugav kasutus

  Multimeedia rakendusi saab mugavalt kasutada funktsiooninuppude abil, millel on eelsätestatud multimeedia toimingud. Mänguritele pakub K30 optimiseeritud mitme nupuvajutuse tuge ning ka maksimaalset andmevahetussagedust 1000 Hz (1 millisekund). K30 klaviatuuril on integreeritud käetugi ning nupud on kolme osalise asetusega.

  65