rush

Näitan 3 tulemust

 • Rush Core

  4044951013777
  Rush CORE on musta-valge disainiga kõrgkvaliteetne peakompl
  Toote kirjeldus

  Rush CORE on musta-valge disainiga kõrgkvaliteetne peakomplekt, mis on suunatud just kõrgeid standardeid ning kvaliteeti hindavatele kasutajatele.

  Tänu oma polsterdatud peaosale ning pehmetele kõrvaklappidele suudab Rush CORE pakkuda suurepärast mugavust sulle ka viimastel mängutundidel. Klappide suletud disain blokeerib tõhusalt välismüra ning toob selgelt esile (mängu) heli, mida sa hetkel kuulad.

  Rush CORE-i integreeritud ning ülimalt paindlikku mikrofoni on sul võimalik pöörata vertikaalselt just selles suunas nagu sulle endale kõige mugavam. Helitugevuse regulaator võimaldab sul mikrofoni ka täielikult vaigistada.

  Rush CORE-i on võimalik imelihtsalt ühendada kõigi heliallikatega selle 3,5 mm otsiku kaudu. Peakomplekt sobib kasutamiseks nii arvutiga mängimiseks, kuid ka ükskõik millise teise kõne- ja multimeedia rakenduse kasutamiseks.

  29 14

 • Rush ER1

  4044951015894
  Parim just algajatele! Soodsa hinnaga Rush ER1 peakomplekti
  Toote kirjeldus

  Parim just algajatele! Soodsa hinnaga Rush ER1 peakomplekti iseloomustab 40 mm draiver, pöörlev mikrofon ja integreeritud ( sh ka mute ) kontrollfunktsioon.

  Rush ER1-e pehmed kõrvapadjad ja polsterdatud peaosa tagavad peakomplekti kasutamisel ülima mugavuse – isegi ka kõige pikematel mängutundidel.

  Oma disaini poolest sobivad klapid ideaalselt arvutiga mängimiseks, kuid ükskõik ka millise teise multimeedia või kõnerakenduse (nt TeamSpeak) kasutamiseks.

  ER1-te on lihtne ühendada selle kahe ( mikrofon ja heli ) 3,5 mm otsiku abil.

  30 18

 • Rush Peakomplekt

  4044951008216
  Rush Peakomplekt-i on imelihtne ühendada iga heliallikaga k
  Toote kirjeldus

  Rush Peakomplekt-i on imelihtne ühendada iga heliallikaga komplekti 3,5 mm otsiku kaudu. Helitugevust saab reguleerida juhtme küljes asuvalt nupult. Pehmed ja sametised kõrvapadjad on mugavad ka kõige pikematel ning hilisematel mänguseanssidel. Komplekti kuuluv kandekott võimaldab kõrvaklappide lihtsa transpordi.

  Sharkooni Rush Peakomplekt ei ole ainult mänguritele, vaid selle ideaalne funktsioneerimine muudab ka kõik teised hääl- ja multimeedia rakendused rohkem kui nauditavaks.

  24 12