zone

Näitan 4 tulemust

 • SHARK ZONE K30

  4044951016907
  Shark Zone: Uus seeria Sharkoonilt - spetsiaalselt just män
  Toote kirjeldus

  Shark Zone: Uus seeria Sharkoonilt – spetsiaalselt just mänguritele!

  Shark Zone-i iseloomustab Sharkooni teada ning tuntud kõrgkvaliteet ning atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe. Shark Zone-i must ja kollane disain rõhutab sinu meisterlikke mänguoskusi ning saadab hoiatusi sinu mängurivaalidele. Kasuta seda vaid omal vastutusel!

   

  LED valgustusega kaasaegne klaviatuur

  Shark Zone K30 on moodne klaviatuur, milles peitub rohkelt kasulikke funktsioone. K30 avaldab muljet oma rabava Shark Zone-i disainiga ning parendab oluliselt igat võimalikku mängusüsteemi. Klaviatuuri  valge LED valgustuse kohandamiseks ei ole vaja installida ühtegi tarkvara.

   

  Sisaldab mängutarkvara

  Klaviatuur programmeeritakse kaasasoleva tarkvara kaudu. Eriti praktiline K30-ne puhul on, et aktiveerida saab korraga viite profiili ning need rakenduvad koheselt, kui soovitud mäng algab. Programmeeritavad on ka näiteks nii hiire-, kui ka individuaalselt seadistatavad klahvide funktsioonid. Kõik tehtud muudatused salvestuvad.

   

  Mugav kasutus

  Multimeedia rakendusi saab mugavalt kasutada funktsiooninuppude abil, millel on eelsätestatud multimeedia toimingud. Mänguritele pakub K30 optimiseeritud mitme nupuvajutuse tuge ning ka maksimaalset andmevahetussagedust 1000 Hz (1 millisekund). K30 klaviatuuril on integreeritud käetugi ning nupud on kolme osalise asetusega.

  65

 • SHARK ZONE M51+

  4044951016235
  Shark Zone on uus seeria Sharkoonilt - spetsiaalselt just m
  Toote kirjeldus

  Shark Zone on uus seeria Sharkoonilt – spetsiaalselt just mänguritele!

  Shark Zone-i iseloomustab Sharkooni teada ning tuntud kõrgkvaliteet ning atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe. Shark Zone-i must ja kollane disain rõhutab sinu meisterlikke mänguoskusi ning saadab hoiatusi sinu mängurivaalidele. Kasutada võid seda vaid omal vastutusel!
  Shark Zone M51+ on ideaalne kombinatsioon Shark Zone-i M51 laserhiirest Shark Zone MB10 jaoturist.

  Spetsiaalselt arvutiga mängida armastavale inimesele loodud Shark Zone M51 laserhiirt iseloomustab Avago 9800-ADNS lasersensor ning ülimalt stiilne Shark Zone-i disain. Hiire maksimaalne haare on kindlustatud tänu kummikattele, mis tagab hiire kindla käes püsimise ka kõige ambitsioonikamatel hetkedel. Sellel on ka DPI LED indikaatorid, 11 programmeeritavat nuppu, neljas suunas liikuv rullik, raskust reguleeriv süsteem jne.

  Läbi hiire haldusprogrammi on imelihtne seadistada hiire funktsioone vastavalt just sinu enda soovile. Arvutiga saab hiirt ühendada USB juhtme kaudu.
  Juuresoleval Shark Zone MB10 Gaming Bungee Hub-il on ülimalt paindlik tugihoob, mis suunab ning tagab hiire juhtme kindla kulgemise. See annab mängurile võimaluse täielikult mängule keskenduda ning mure juhtme mittetahtliku libisemise pärast on minevik. Tugihoova raskus ning selle isekleepuv ning mittelibisev padi, tagab seadme kindla haakumise pinnaga, kuhu see asetatakse. Tugihooba on imelihtne ühendada teiste USB-seadmetega sellesse integreeritud nelja USB augu kaudu.

  Tüüpiline Shark Zone – kollaselt valgustatud MB10 on lihtsalt loodud pilke püüdma!

  68

 • SHARK ZONE MB10

  4044951016150
  Shark Zone on Sharkooni uus toodete seeria - spetsiaalselt j
  Toote kirjeldus

  Shark Zone on Sharkooni uus toodete seeria – spetsiaalselt just mänguritele!

  Shark Zone-i iseloomustab Sharkooni teada ning tuntud kõrgkvaliteet ning atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe. Shark Zone-i must ja kollane disain parendab veelgi sinu meisterlikke mänguoskusi ning on tõeliseks visuaalseks hoiatuseks kõigile sinu rivaalidele. Kasutada võid seda vaid omal vastutusel!

  Shark Zone MB10 Gaming Bungee Hub kuulub ka kõige nõudlikuma mänguri lisavarustuse hulka ning on asendamatu täiendus ka igat tüüpi mängukomplektides. Selle paindlik tugihoob juhatab kindlalt hiire juhet, mis võimaldab omakorda sinul vaid mängule keskenduda ning sa ei pea muretsema juhtme soovimatu liikumise ning nihkumise pärast. Tugihoova raskus ning selle isekleepuv ning mittelibisev padi, tagab seadme kindla haakumise pinnaga, kuhu see asetatakse. Tugihooba on imelihtne ühendada teiste USB-seadmetega sellesse integreeritud nelja USB augu kaudu. Tüüpiline Shark Zone – kollaselt valgustatud MB10 on lihtsalt loodud pilke püüdma!

  Sharkoon Shark Zone – teistele hoiatus, sinule seiklus!

  29

 • Shark Zone P40

  4044951015917
  Shark Zone: Sharkooni uus toodete seeria - spetsiaalselt jus
  Toote kirjeldus

  Shark Zone: Sharkooni uus toodete seeria – spetsiaalselt just mänguritele!

  Shark Zone-i iseloomustab Sharkooni teada ning tuntud kõrgkvaliteet ning atraktiivne hinna ja kvaliteedi suhe. Shark Zone-i must ja kollane disain parendab veelgi sinu meisterlikke mänguoskusi ning on tõeliseks visuaalseks hoiatuseks kõigile sinu rivaalidele. Kasutada võid seda vaid omal vastutusel!

  Shark Zone P40 hiirematt vastab igati ka kõige professionaalsema mänguri nõuetele. Mati ekstreemselt vastupidav pealispind tagab hiire minimaalse liigutamisvajaduse ning tagab oma parimate libisemisomadustega hiire maksimaalse täpsuse (olenemata hiire tüübist). Hiiremati kummist põhi on justkui liim, mis hoiab matti kindlalt paigal, hoides nii ära igasugust hiiremati soovimatut liikumist ja nihkumist. P40 täiendavaks eeliseks on ka selle ülimalt paindlik materjal, mis võimaldab mati transportimiseks lihtsalt kokku rullida või voltida.

  Mõõtmetega 355 x 255 x 2,5 mm pakub see hiiremat sulle rohkelt ruumi hiire ideaalseks kasutamiseks. Mati tootmisel kasutatud eriline õmblusmeetod tagab hiiremati pealispinna minimaalse kulumise ning selle võrratu pikaajalisuse. Tänu stiilsele Shark Zone-i disainile näeb P40  ülimalt vinge välja!

  Sharkoon Shark Zone – teistele hoiatus, sinule seiklus!

  19